X
تبلیغات
زولا
بسم اللهِ الرَّحمن الرَّحیم

24 مهر 1389

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: در آستانه سفر قریب‌الوقوع مقام معظم رهبری به قم، سوگندنامه بیعت با رهبری تهیه شده است و در مدارس سطح استان قرائت می‌شود

  

محمدحسین امین‌جعفری با اشاره به فعالیت‌های پیش‌بینی شده اداره کل آموزش و پرورش استان قم در آستانه سفر قریب‌الوقوع مقام معظم رهبری به قم، اظهار داشت: با توجه به حضور پر خیر و برکت مقام معظم رهبری در قم و استقبال شایسته از ایشان، در راستای فعالیت‌هایی که برای استقبال از مقام معظم رهبری در سطح استان انجام می‌شود، اداره‌کل ‌آموزش و پرورش نیز برنامه‌هایی را در این راستا پیش‌بینی کرده است

 

 

وی با اشاره به این فعالیت‌ها، از چاپ 20 هزار جلد کتاب «پرتویی از خورشید» خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های ما در آستانه سفر رهبری چاپ کتاب ویژه از سیره عملی رهبری است که در بین دانش‌آموزان و اقشار مختلف عرضه می‌شود.

 

  

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم تهیه و توزیع هزار سی‌دی نرم‌افزار ولایت فقیه در مدارس و واحدهای آموزش و پرورش را از دیگر فعالیت‌های این اداره کل عنوان کرد و بیان داشت: علاوه بر این کار نشریه رواق نور ویژه جلوه‌های عصمت و تلاش همراه با پوستر مقام معظم رهبری به مدارس ارسال می‌شود.

 

 

وی ادامه داد: پیش‌بینی شده در آستانه سفر رهبری پیامک‌هایی با تیترهایی در مورد سفر رهبری به قم و ولایت فقیه ارسال شود.

 

 

امین‌جعفری با اشاره به برگزاری نمایشگاه جلوه‌های همت و تلاش عنوان داشت: پخش سرود و فیلم و همچنین مجموعه‌ تصاویر مقام معظم رهبری در نمایشگاه جلوه‌های همت و تلاش از دیگر فعالیت‌های در آستانه سفر پرخیر و برکت رهبری است.

 

 

وی اضافه کرد: البته در این نمایشگاه علاوه بر این فعالیت‌های با تهیه و نصب دستگاه‌های بلوتوث، فیلم، عکس و مطالب گلچین در مورد ولایت، موفقیت‌ها و دستاوردهای ادارات، نواحی و مناطق ارسال می‌شود.

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با تاکید بر ضرورت استقبال شایسته از مقام معظم رهبری در قم، گفت: در این راستا پوسترهایی با جملات مختص ورودی رهبری به قم، ولایت و رهبری و دهه کرامت طراحی شده که از طریق شبکه دولت به تمام دستگاه‌های اجرایی استان ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: تعدادی پوستر هم به عنوان خوشامد‌گویی ورود مقام معظم رهبری به قم و دهه کرامت در سایت اداره کل قرار داده شده است.

 


امین‌جعفری با اشاره به نصب پلاکارد و بنر به مناسبت ورود رهبری به قم بر سردر ادارات و مدارس استان، اظهار داشت: در این راستا جلسات توجیهی با مدیران مدارس با محوریت استقبال مردمی از رهبری برگزار شده است.

 

 

وی با از برگزاری سخنرانی‌هایی در مورد ولایت فقیه و جایگاه رهبری در مدارس استان خبر داد و گفت: سوگندنامه‌ بیعت با رهبری هم تهیه شده است که در مدارس سطح استان قرائت می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف در آستانه ورود رهبری به قم، افزود: کتاب «ولایت فقیه ودیعه الهی» نیز تهیه شده است که در موقع مقرر توزیع می‌شود.

وی از تشکیل جلسات متعدد در راستای پرسش و پاسخ در مورد ولایت فقیه در مدراس خبر داد و افزود: سی‌دی‌های سرودهای ویژه رهبری هم تهیه شده و برای پخش در ایام حضور مقام معظم رهبری در قم به مدارس ارسال می‌شود.

 

 

امین‌جعفری برگزاری نشست‌های دانش‌آموزی با موضوع ولایت فقیه در هیئت‌های دانش‌آموزی مدارس را ضروری عنوان کرد و گفت: در این راستا علاوه بر برگزاری این نشست‌ها، برنامه شب شعر هم با موضوع سفر مقام معظم رهبری به قم برگزار می‌شود.